EXCELL 220

EXCELL 220

Зручність у використанні

Машини серії Excel надають комфорт у використанні і дозволяють у дуже короткий період часу навчити оператора. Використовується для сепарації за густиною очищеного продукту (зернобобових культур, насіння, зерна тощо). Складаються з 7 моделей із площею просіювання від 1-24 м2.

За допомогою автоматизації панелі керування можна виконувати регулювання.

Випуск продукції виробляється по ширині ситів. За допомогою блоку контролю запиленості машина Серії Excell Plus 220 залишається чистою. Це ідеальна машина, щоб не пошкодити зернобобові культури. Завдяки спеціальній системі Серії Excell Plus 220, засмічення ситів виключається. Може працювати в режимах, які не потребують очищення різних продуктів.

Місткість для сита з березового дерева.

Зі своєю структурою стійкий до впливу вологи та комах. Якщо це необхідно, місця з’єднання ситів можуть бути легко відокремлені.

Структура берези, отже, має тривалий термін служби. Структура також поглинає вібрації.

Колективна система

Використовується для забезпечення чистого робочого місця для сит. Завдяки захисту пластиковими кульками досягається максимальний рівень чистоти. Забезпечить максимальний рівень чистоти навіть у найскладніших умовах. Колективна система встановлена ​​окремо від системи сіт і тому дозволяє легко замінити їх.

таблица