Зернова норія

Транспортувальні норії

Агротепло груп постачає транспортувальні норії ТМ UCELSILO. Вони дуже прості у монтажі та призначені для встановлення на будь-якому об’єкті. Наші конструкції вже встигли підтвердити свою якість на світовому ринку, оскільки вони відповідають необхідним стандартам якості ISO, CE та УкрСЕПРО.

Ми можемо запропонувати вам норії будь-якої продуктивності та розміру спеціально під ваше виробництво. Купити транспортувальні норії в Україні через сайт Агротепло груп можна з конструкцією, виконаною з оцинкованої сталі, кутового або коробчастого профілю та труб. За бажанням замовника конструкція може бути пофарбована.

Особливості завантаження транспортувальної норії

Механізм конструктивно має пряму та зворотну сторону завантаження. Особливість у тому, що виконувати вимоги щодо продуктивності будь-якої норії на 100% можна лише за прямого (активного) завантаження. Про зворотне завантаження допоможе досягти показника лише у 50%. Причиною тому є особливість кріплення ковшів до стрічці транспортуючої норії: воно здійснено лише в напрямку підйому з активного боку. Тому перед тим, як замовити транспортні норії, продумайте її функції у виробництві та раціонально розташування так, щоб завантаження продукту здійснювалося з активного боку.

Датчик швидкості

Датчик швидкості – обов’язкова складова транспортувальної норії, яка забезпечує безпеку роботи пристрою. Такий датчик встановлюють під час монтажу основної конструкції. При попаданні в норію сторонніх предметів або її забивання або навантаження швидкість руху змінюється. Датчик подає відповідний сигнал до електронного щита, який відключає живлення механізму і одночасно подає сигнал на пульт управління. На пульті загориться червона лампочка, яка повідомить про зупинку роботи механізму внаслідок перешкоди.

Норії (стрічкові) для транспортувальників мають такі основні технічні характеристики:

Продуктивність 20 т/год -300т/год
Збірна (набірна) конструкція з’єднана болтами;
Стрічка каучукова, шестишарова, міцність на розрив EP 125/50;
Роликові підшипники FAG/INA підвищеної міцності;
Ковші можуть бути виготовлені з пластику або сталі, відповідно до стандарту TS547;
Сервісне вікно для відстеження руху ковшів;
Оглядовий майданчик для контролю та обслуговування.

Купити транспортні норії в інтернет-магазині компанії Агротепло груп ви можете від виробника UCELSILO. Ціна норії залежить від її продуктивності та розмірів. Інженери нашої компанії виготовлять будь-яку конструкцію для вашого виробництва та зроблять установку.