Зерносушарки GRONO на газу і пропан-бутані

Зерносушарки компанії “Агротепло груп” відносяться до категорії модульних зерносушарок. Конструктивно вони виконані з модулів та колон, кількість яких залежить від заявленої споживачем продуктивності. При проектуванні даної сушарки враховано всі переваги та недоліки подібних аналогів. Тому дані зерносушарки надійні, економічні та прості в експлуатації та обслуговуванні.

ПРИНЦИП РОБОТИ:

Зерносушарки торгової марки GRONO бувають одномодульні та багатомодульні, з кількістю пальників від 1 до 6, та кількістю зернових колон від 4-х до 13-и.

▪ Вентилятор нагнітає потік повітря з навколишнього середовища. Потік повітря нагрівається, проходячи через пальник. Далі нагріте повітря проходить через внутрішню камеру довжиною 1 м, забезпечуючи рівномірність температури реагенту сушіння будь-якої точки камери. Внутрішня камера – це циліндр довжиною в 1 метр, що дозволяє розмістити пальник біля самого входу в зерносушарку і запобігає попаданню прямого полум’я на зернові колони.

▪ Зерно надходить у верхній бункер, а розташований там шнек рівномірно по черзі заповнює колони. Колони утворюють сорочку навколо шахти, у якій нагнітається гаряче повітря. При повному завантаженні всіх колон шнек завантаження зерна автоматично вимикається.

▪ Внутрішні та зовнішні стінки колон виготовлені у вигляді решіт із відповідною перфорацією, що дозволяє ефективно продути шар зерна (36см), підтримуючи температуру, задану оператором.

▪ У нижній частині сушарки розташовані дозуючі вальці, швидкістю обертання яких регулюється час знаходження зерна в колонах. Саме цим забезпечуються ті чи інші режими сушіння. Дозуючі вальці подають висушене зерно на нижній вивантажувальний шнек, який транспортує зерно до транспортних систем для подальшої подачі на транспорт або зберігання.

КОНСТРУКТИВНЕ ВИКОНАННЯ

1. Зовнішні та внутрішні решета зернових колон виготовлені з нержавіючої сталі марки AІSI430 товщиною 1-1,2мм, що значно збільшує термін служби агрегату. У стандартну комплектацію входять універсальні решета з перфорацією 1,5х20мм, що дозволяє проводити сушіння зернових культур і ріпаку без заміни решіт, при цьому загальна площа перфорації на 15% більша ніж при використанні решіт з круглою перфорацією, а витягнута форма отворів запобігає їхньому забиванню.
2. Несуче шасії виготовлене з оцинкованої рами. Шасі забезпечує жорсткість конструкції сушарки та збалансовану роботу шнеків. У стандартній комплектації зерносушарка комплектується опорними ніжками, що дозволяє виконувати її монтаж на рівну бетонну основу без додаткових конструкцій.
3. Циліндр пальника та вентилятора пофарбований високоякісною індустріальною фарбою та захищає зерносушарку від корозії, тим самим продовжує термін експлуатації основних вузлів обладнання. Всі металеві деталі оцинковані або пофарбовані, що при правильній експлуатації, своєчасному очищенні, проведенні ТО та ППР гарантує Вам тривалий термін служби зерносушарки.
4. Ефективна система горіння: зовнішня камера довжиною 1500 мм забезпечує стабільну подачу повітря до пальника, що розташована у внутрішній камері довжиною 1000 мм. Тим самим зовнішня камера не нагрівається і вся тепловіддача йде в сушарку. Підвищена продуктивність за рахунок збільшення діаметра камери нижнього пальника до 1000 мм.

 1. Ефективні газові пальники власного виробництва виготовлені з жароміцної нержавіючої сталі марки 310 (Хром) товщиною 2мм із застосуванням аргонового зварювання та сприяють економії газу при високому ККД. Електронна система розпалювання та контролю полум’я пальника забезпечує стабільну роботу пальника у двоступінчастому режимі. Застосування пальників даного типу дозволяє заощаджувати до 20 відсотків споживання газу.
 2. Використання високоефективних вентиляторів марки Multi-Wing виробництва Данії.
 3. Посилене кріплення шнеків із чавуну з кестамідовою (Kestamid-tr, різновид зносостійкого поліаміду) втулкою забезпечує надійну фіксацію шнека та мінімальне тертя у підшипниках. Також у наших сушарках проміжні підвіски шнека вивантаження кріпляться до самої конструкції сушарки, що забезпечує збалансовану роботу шнека вивантаження.
 4. Товщина пелюстки шнека 5 мм в основі забезпечує більш тривалий термін служби.
 5. Дозуючі вальці виготовлені з алюмінію гарячого волочіння, які стійкі до ударів та поломок.
 6. Товщина корпусу нижнього шнека 2 мм.
 7. Удосконалена система кріплення шківів шнека. Втулки легко монтуються на вал, потім на них так само легко надівається шків і фіксується двома болтами, і демонтуються одним болтом.
 8. Посилена поперечна рама запобігає деформації сушарки та вібрації шнека. Посилена конструкція шасі дозволяє сушарці працювати довгі роки без деформації корпусу та рухомих частин.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ І БЕЗПЕКИ

 1. Зерносушарки GRONO обладнані ручною та автоматизованою системою управління та безпеки, що дозволяє відстежувати всі параметри роботи обладнання. Наявність двох незалежних каналів управління зерносушаркою значно збільшують надійність роботи обладнання. У зв’язку з цим відмова обладнання через непрацездатність системи управління практично неможлива.
 2. Вимірювання температури зерна та агента сушіння проводиться з 6-і різних точок, дозволяючи отримувати достовірно інформацію про процес сушіння. Датчики температури зерна (4од.), розташовані всередині зернових колон, та 2 датчики температури повітря в камерах нагріву.
 3. Комп’ютерна система управління з вбудованою системою самодіагностики дозволяє значно підвищити пожежну безпеку зерносушарок. При спрацьовуванні будь-якого датчика системи безпеки зерносушарка моментально відключається від газової магістралі та електропостачання. Газове обладнання забезпечить безпеку та надійність подачі палива.
 4. Електромагнітні газові клапани італійського виробництва.
 5. Ручні газові вентилі італійського виробництва.
 6. Повністю автоматизована багаторівнева система безпеки забезпечує надійний захист усіх вузлів обладнання при будь-яких позаштатних ситуаціях. – відключення пальників при перегріві (повна зупинка сушарки та перезапуск) – відключення пальників при будь-якій позаштатній ситуації: збій в електроенергії, збій подачі газу та повторному включенні газу.
 7. Автоматичні вимикачі Schneider Electric забезпечать надійний захист усіх систем зерносушарки в будь-яких непередбачених ситуаціях.
 8. Пуль керування комплектується електронікою марки Schneider Electric.
 9. Люк нижнього вивантаження зерносушарки: відкривається дуже рідко у таких випадках:
  -Повне очищення зерносушарки при зміні продукту сушіння,
  -ТО та консервація до наступного сезону сушіння.
  -Під час пожежі аварійне вивантаження зерна із зерносушарки.

Купити зерносушарку можна звернувшись до нас за телефонами, або написавши на пошту.

Технічні характеристики зерносушарок.pdf