Зерносушарки GRONO на твердому паливі

Зерносушарки компанії “Агротепло груп” можуть працювати на альтернативному паливі, у такому разі реагентом сушіння служить чисте повітря, нагріте в теплообмінниках теплогенераторів.

Вентилятори теплогенератора нагнітають у теплообмінник потік повітря з навколишнього середовища і далі нагріте повітря прямує у зерносушарку.
Зерно надходить у верхній бункер, а розташований там шнек поступово заповнює колони. Колони утворюють сорочку навколо шахти, на яку нагнітається гаряче повітря. При повному завантаженні всіх колон шнек завантаження зерна автоматично вимикається.
Внутрішні і зовнішні стінки колон виготовлені у вигляді решіт з відповідною перфорацією, що дозволяє ефективно продути шар зерна (36см), підтримуючи температуру, задану оператором.
У нижній частині сушарки розташовані дозуючі вальці, швидкістю обертання яких регулює час знаходження зерна в колонах. Саме цим забезпечуються ті чи інші режими сушіння та забезпечується сушіння зерна в потоці.
Дозують вальці подають висушене зерно на нижній вантажний шнек, який в свою чергу транспортує зерно до транспортних систем для подальшої подачі на транспорт, очищення або зберігання.

КОНСТРУКТИВНЕ ВИКОНАННЯ

Зовнішні та внутрішні решета зернових колон виготовлені з нержавіючої сталі марки AІSI 430 товщиною 1-1,2мм, що значно збільшує термін служби агрегату. У стандартну комплектацію входять універсальні решета з перфорацією 1,5х20мм, що дозволяє проводити сушіння зернових культур і ріпаку без заміни решіт, при цьому загальна площа перфорації на 15% більша ніж при використанні решіт з круглою перфорацією, а витягнута форма отворів запобігає їхньому забиванню.
Несуче шасі виготовлене з оцинкованої рами. Шасі забезпечує жорсткість конструкції сушарки та збалансовану роботу шнеків. У стандартній комплектації зерносушарка комплектується опорними ніжками, що дозволяє виконувати її монтаж на рівну бетонну основу без додаткових конструкцій.
Дозують вальці виготовлені з алюмінію гарячого волочіння, які стійкі до ударів та поломок.
Товщина пелюстки шнека 5 мм в основі забезпечує більш тривалий термін служби.
Товщина корпусу нижнього шнека 2 мм.
Удосконалена система кріплення шківів шнека. Втулки легко монтуються на вал, потім на них так само легко надівається шків і фіксується двома болтами, і демонтуються одним болтом.
Посилена поперечна рама запобігає деформації сушарки та вібрації шнека. Посилена конструкція шасі дозволяє сушарці працювати довгі роки без деформації корпусу та рухомих частин.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ І БЕЗПЕКИ

Зерносушарки компанії “Агротепло груп” обладнані ручною та автоматизованою системою управління та безпеки, що дозволяє відстежувати всі параметри роботи обладнання. Наявність двох незалежних каналів управління зерносушаркою значно збільшують надійність роботи обладнання. У зв’язку з цим відмова обладнання через непрацездатність системи управління практично неможлива.
Вимірювання температури зерна та агента сушіння проводиться з 6 різних точок, дозволяючи отримувати достовірно інформацію про процес сушіння. Датчики температури зерна (4 од.), розташовані всередині зернових колон, та 2 датчики температури повітря в камерах нагріву.
При спрацьовуванні будь-якого датчика системи безпеки зерносушарка моментально відключає нагрівання повітря в теплогенераторі.
Автоматичні вимикачі марки Schneider Electric забезпечать надійний захист усіх систем зерносушарки в будь-яких непередбачених ситуаціях.
Пульт керування комплектується електронікою марки Schneider Electric.
Люк нижнього вивантаження зерносушарки: відкривається дуже рідко у таких випадках:

Повне очищення зерносушарки при зміні продукту сушіння,
ТО та консервація до наступного сезону сушіння.
При пожежі – аварійне вивантаження зерна із зерносушарки.

ТЕПЛОГЕНЕРАТОРИ GRОNO до ЗЕРНОСУШАРОК

Теплогенератори GRONO призначені для отримання гарячого повітря в процесі спалювання твердого палива. Конструктивно теплогенератор складається з:

  1. камери згоряння
  2. теплообмінника, що знаходиться в одному корпусі з камерою згоряння палива
  3. димаря, що йде в комплекті постачання (4 метри)
  4. Пальник з гейзерною подачею палива або V-подібний пальник (залежить від виду палива)
  5. вентилятора нагнітання повітря, що нагрівається ✓вентилятора інтенсивного піддува пальника(ок)
  6. мотора-редуктора приводу шнека автоматичної подачі палива
  7. мотора-редуктора приводу перемішування палива (для пальника з гейзерною подачею)
  8. бункера із шнеком для подачі палива.

Пальник з гейзерною подачею палива, лопаттю перемішування палива і примусовим інтенсивним піддувом пальника, дозволяє досягати 91% ефективності згоряння палива, а також використовувати всі види палива, розміром (фракцією) від 5 до 45 мм, досягаючи економії на паливі 30% і КПД 85%. Потужність тепло-генератора залежить від виду використовуваного палива і його технічних показників (вологість, калорійність, фракція) Змінюючи потужність вентиляторів можна збільшувати або зменшувати кількість і тиск повітря, що подається в зерносушарку. У разі збільшення кількості повітря робоча температура зменшується.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ

Ділянки теплогенератора, що стикаються з полум’ям виготовлені з жароміцних матеріалів: – Пальники виплавлені зі сплаву хрому та молібдену, – Арка камери згоряння та задня частина зони горіння виготовлені з нержавіючої сталі марки 310S, – Нижні труби в нових моделях 2018 року з нержавіючої сталімарки 304.

ПРИНЦИП РОБОТИ ТЕПЛОГЕНЕРАТОРА

Гарячі гази, отримані в камері згоряння, нагрівають арку камери згоряння і далі проходять через труби теплообмінника. Завдяки особливості конструкції тепло-генератора забезпечується потрійний прохід газів через теплообмінник Вентилятор нагнітає потік повітря на арку камери згоряння, і потім повітря продовжує набирати температуру потрапляючи на труби теплообмінника. Нагріте повітря подається по теплотрасах в технологічний ланцюжок (зерносушарка, пташник, теплиці, ін. приміщення і т.д.). Пальник з гейзерною подачею палива, інтенсивним піддувом і мішалкою дозволяє спалювати паливо з максимальною ефективністю і контролювати інтенсивність полум’я, що в свою чергу дозволяє тримати тепловий режим з температурою.

Коментарі:

Очищати труби теплообмінника 1 раз на день (залежить від зольності продукту згоряння). Зупиняти Теплогенератор під час чищення не потрібно. Оператор відключає подачу палива та повітря на пальники та здійснює чищення теплообмінника, при цьому повітря (реагент сушіння) у сушарку продовжує надходити нагрітим завдяки інерційній потужності теплообмінника. Під час чищення теплообмінника (10-15 хвилин) температура реагенту сушіння знижується на 10-15 градусів. – Можливе чищення труб теплообмінника частинами, по 2-3 ряди за раз. Теплогенератор може працювати ЦІЛОДОБОВО.

Купити зерносушарку можна звернувшись до нас за телефонами, або написавши нам на пошту.

Технічні характеристики зерносушарок.pdf